English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-07-10

TÜMSİAD, Amasya’da Biraraya Geldi

TÜMSİAD, Amasya’da Biraraya Geldi (09.07.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert yurt içi temasları çerçevesinde Amasya’yı ziyaret etti. Ziyarette FİMAR Holding’in mermer fabrikasını gezen TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert büyüme yolunun üretim ve ihracattan geçtiğini kaydetti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirten Fimar Mermer Genel Müdürü Salih Yıldız amacımız yaptığımız bu yatırımları daha da geliştirip, durmak bilmeden yeni istihdam kapıları açarak, gelişen ve büyüyen Türkiye ile beraber büyümek, onlarca ülkeye yaptığımız ihracat hacmimizi daha da artırıp ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktır dedi.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ziyaret çerçevesinde Amasya Şubesi tarafından The Apple Palace Otel’de düzenlenen iftar yemeğine katıldı. İftar Yemeğine Amasya Valisi İ. Halil Çomaktekin, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, TÜMSİAD Amasya Şube Başkanı Tuncay Çelik, TÜMSİAD Tokat Şube Başkanı Sebahattin Cansu, TÜMSİAD Çorum Şube Başkanı Abdurrahman KILIÇ, şubelerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Amasya ve çevre illerden sanayici ve işadamları katıldı.