English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-08-21

Genel Baskanimiz Sayın Yaşar Doğan ve Beraberindeki Heyet İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’yı Ziyaret Etti

Genel Baskanimiz Sayın Yaşar Doğan ve Beraberindeki Heyet İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’yı Ziyaret Etti (21.08.2015)

 

22-25 Ekim tarihlerinde büyük bir TÜMEXPO Fuarı ve KOBİ Şurasına ve hazırlanan derneğimizin hazırlık aşamasında, bugün Genel Başkanımız Sayın Yaşar Doğan beraberindeki fuar düzenleme heyeti ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı`yı ziyaret etti.

Fuar ve Şuranın, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ın himayesinde ve Ekonomi Bakanlığı`nın desteği ile gerçekleştirildiğini belirten Sayın Doğan, " KOBİ`lerimizin dünya ticaretindeki inovatif ve Ar-Ge çalışmalarından faydalanarak yeni girişimlere yelken açmaları gerekli. Bu noktada onlara rehberlik etmek, dünyadaki büyük finans, para kuruluşlarıyla bir araya getirmek ve yeni uluslararası pazarla alakalı tecrübe kazandırmak için bu iki fuar organizasyonunu yapmaktayız " dedi.

İBB Genel Sekreteri Sayın Baraçlı, bu süreçte TÜMEXPO ve KOBİ Şurasında destek vereceklerini söyleyerek organizasyondaki başarılı çalışmalar için temennilerini ilettiler.

Ziyarette Genel Başkanımız Sayın Doğan`a Genel Sekreter Osman Kurtkan Kapıcıoğlu ve İstanbul Şube Başkanı Soner Biber eşlik etti.