English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-08-20

Genel Başkanımız Yaşar Doğan Bey ve Yönetim Kurulu Heyetimizin İkitelli OSGB Bşk. İSBAK, KİPTAŞ ve TEKZEN Ziyaretleri

Genel Başkanımız Yaşar Doğan Bey ve Yönetim Kurulu Heyetimizin İkitelli OSGB Bşk. İSBAK, KİPTAŞ ve TEKZEN Ziyaretleri (19.08.2015)

 

Genel Başkan Sayın Doğan eşliğindeki Yönetim Kurulu Heyeti ve Fuar Düzenleme Komitesi bu hafta sırasıyla İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Nihat Tunalı`yı, İSBAK Genel Müdürü Kasım Kutlu`yu, Tekzen Firması Genel Müdürü Onur Mertoğlu`nu ve KİPTAŞ A.Ş Genel Müdürü İsmet Yıldırım`ı ziyaret etti.

TÜMEXPO ve KOBİ Şurası çerçevesinde yapılan ziyaretlerde Sayın Doğan, organizasyonun KOBİ`ler ve ülke ekonomisi için sağlayacağı hedeflerden bahsetti. Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu Ziyaretinde fuarı anlatan Sayın Doğan " All İn Tech ile savunma sanayisine eğildik. KOBİ`lerimizin bu alanda büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Çünkü KOBİ`ler kendi değerleriyle üretim yaptıkça ülkenin her sektöründe ilerleme sağlanacaktır. " dedi.

KİPTAŞ ve İSBAK ziyaretlerinde belediye iştiraklerinin sağlayacağı katkıyı anlatan Sayın Doğan  fuar ve şura organizasyonları için iki kuruluş Genel Müdürlerinden de tam destek sözü aldı.

Ziyaretlere Genel Sekreter Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Topal, İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ve Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz Katıldı.