English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-12-31

TÜMEXPO 2014 Protokolü TÜMSİAD Genel Merkez’de İmzalandı

TÜMEXPO 2014 Protokolü TÜMSİAD Genel Merkez’de İmzalandı (28.03.2014)

 

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan TÜMEXPO 2014 Ticaret Fuarı’nın protokolü TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk tarafından imzalandı. TÜMSİAD Genel Merkez’de gerçekleşen imza törenine TÜMSİAD Genel Sekreteri Mehmet Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, TÜMSİAD Genel Başkan V. Yaşar Doğan, TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mevlana Karali ve Start Fuarcılık Genel Koordinatörü Ülker Selviler katılım gösterdi.

Kasım ayında Gaziantep’te Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde (OFM) yapılacak fuar hakkında görüşlerini dile getiren TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD üyelerinin hem kendi aralarında hem de diğer sektör temsilcileri ile önemli ilişkiler kuracağı TÜMEXPO 2014 Ticaret Fuarı’nın hayırlı sonuçlar getirmesini diledi.

TÜMSİAD üyelerinin tanınırlığının arttırılması ve uluslararası işbirliğinin geliştirilmesi adına düzenlenen fuarla ilgili görüşlerini bildiren Sert, ilkini geçen yıl Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlarımız, önemli kurumların temsilcileri ve iş adamlarının katılımı ile gerçekleştirdiklerini, bu yıl fuarın daha da geliştirilerek düzenleneceğini belirtti. TÜMEXPO 2014 Ticaret Fuarı’nın düzenlenmesi hususunda Start Fuarcılık ile beraber çalışmalar gerçekleştireceklerini belirten Sert, Start Fuarcılık’ın bu konuda oldukça deneyimli olduğunu ve beraber çalışmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk ise fuarcılığın esasında ve merkezinde güven mefhumunun yattığını ve TÜMSİAD’ın güvenine layık görüldükleri için ayrıca mutlu olduklarını belirtti.İlk fuarda önemli etkinlikler gerçekleştirdiklerini, Uluslararası KOBİ Şurası’nın ve Alım Heyetleri’nin fuar çerçevesinde daveti hususunun fuarın amacına uygun etkinlikler olarak fuara artı değer kattığını belirten Sert, etkinliklerin daha da geliştirilerek katılımcıların ve kamuoyunun bilgisine sunulacağını söyledi.

Start Fuarcılık olarak fuar alanında önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, Türkiye’nin önemli işadamı derneklerinden birisi olan TÜMSİAD’la çalışacak olmaktan memnuniyet duyduklarını, TÜMEXPO 2014 Ticaret Fuarı’nın beklentileri karşılaması ve amacına ulaşması için her türlü özveriyi göstereceklerini belirtti. TÜMEXPO 2014 Ticaret Fuarı’nın ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını dileyen Öztürk, fuarın başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.