English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-06-10

TÜMEXPO TÜMSİAD SANAYİ VE TİCARET FUARI PROTOKOLÜ İMZALANDI

TÜMEXPO TÜMSİAD SANAYİ VE TİCARET FUARI PROTOKOLÜ İMZALANDI (28.05.2015)

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan TÜMEXPO 2015/İSTANBUL - TÜMSİAD SANAYİ VE TİCARET FUARI protokolü TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan ve Discover Events Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete tarafından imzalandı.TÜMSİAD Genel Merkez`de gerçekleşen imza törenine TÜMSİAD Genel Sekreteri Mehmet Osman Kurtkan Kapıcıoğlu TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, ve Discover Events Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre ETE katılım gösterdi.

22-24 Ekim 2015 tarihinde ICC (İstanbul Kongre Merkezi)`de yapılacak fuar hakkında görüşlerini dile getiren TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, TÜMSİAD üyelerinin hem kendi aralarında hem de diğer sektör temsilcileri ile önemli ilişkiler kuracağıTÜMEXPO 2015`in hayırlı sonuçlar getirmesini diledi.

TÜMSİAD üyelerinin tanınırlığının arttırılması ve uluslararası işbirliğinin geliştirilmesi adına düzenlenen fuarla ilgili görüşlerini bildiren Doğan, İstanbul Kongre Merkezine taşınan projenin fuar ve kongre programları ile geçmiş yıllara kıyasla çok daha etkili olacağını iletti. TÜMEXPO 2015`in düzenlenmesi hususunda Discover Events ile beraber çalışmalar gerçekleştireceklerini belirten Doğan, Discover Events`in bu konuda oldukça deneyimli olduğunu ve beraber çalışmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Uluslararası KOBİ Şurası`nın ve Alım Heyetleri`nin fuar çerçevesinde daveti hususunun fuarın amacına uygun etkinlikler olarak fuara artı değer kattığını belirten Sn.Doğan, bu yılki projeye İnovasyon ve ileri teknoloji firmalarının yer alacağı ALLINTECH (All İnovation Technology) salonu, ICC B2 katında düzenlenen 6. Helal Expo Fuarı, WHC (World Helal Summit) Zirvesi ve Tıp-Ecza ile Fıkıh Çalıştayları`nın da dahil edilmesi ile organizasyonun daha da güçlendiğini vurguladı. ICC (İstanbul Kongre Merkezi)`de eş zamanlı düzenlenen bu 6 organizasyonun WESI (World Economy Summit İstanbul) çatısı altında Türkiye`nin G20`den sonra düzenlenen en büyük ekonomi organizasyonu olmaya aday olduğunun altını çizdi.

Sn. Yunus Ete ise fuarcılığın esasında ve merkezinde güven mefhumunun yattığını ve TÜMSİAD`ın güvenine layık görüldükleri için ayrıca mutlu olduklarını belirtti.

Discover Events olarak, İstanbul Kongre Merkezinin Harbiye salonunda son derece profesyonel bir açılışa ve organizasyona imza atacaklarını belirten Sn.Yunus Ete, Türkiye`nin en önemli sivil toplum kuruluşu olan TÜMSİAD`la çalışacak olmaktan memnuniyet duyduklarını, TÜMEXPO 2015`in de içerisinde yer aldığı WESİ organizasyonunun  beklentileri karşılaması ve amacına ulaşması için her türlü özveriyi göstereceklerini belirtti. TÜMEXPO 2015/İSTANBUL - TÜMSİAD SANAYİ VE TİCARET FUARI ve WESI`nin ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını dileyen Sn. Yunus Ete, Tüm Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.