English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-05-14

TÜMSİAD, Adıyaman’da Temaslarda Bulundu

TÜMSİAD, Adıyaman’da Temaslarda Bulundu (26.04.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev KUTLU’yu makamında ziyaret etti. Ziyarete TÜMSİAD Adıyaman Şube Başkanı Av. Erkan Çakmak ve Adıyaman Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev KUTLU`ya yeni görevi çerçevesinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan SERT, Başkan F. Hüsrev KUTLU`yu tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev KUTLU gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, teşekkürlerini iletti.

Temasları çerçevesinde TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜMSİAD Adıyaman Şubesi’ni ziyaret etti. TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert,  Adıyaman’da yapılan çalışmalar hakkında Şube Başkanı Erkan Çakmak’tan bilgi aldı.

Ziyarette Genel Başkan Dr. Hasan SERT ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımı ile kahvaltılı toplantı düzenledi. Toplantıya TÜMSİAD Adıyaman Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, işadamları ve Ak Parti’li milletvekilleri katılım gösterdi.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, yapılan çalışmaları değerlendirerek önlerinde 2014 yılına ilişkin önemli çalışmalar olduğunu, bu çalışmalara herkesin katkı sağlaması gerektiğini ifade etti. TÜMSİAD’ın özel ve kamu yararına birçok çalışmanın içerisinde olduğunu belirten Sert, Genel Merkez’de ve Şubelerimizde yapılan her türlü çalışmanın ülkemiz yararına olması için çaba sarf ettiklerini belirtti.