English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2013-12-18

TÜMSİAD, Barbaros Denizciler Derneği’ni Ağırladı

TÜMSİAD, Barbaros Denizciler Derneği’ni Ağırladı (20.12.2013)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Barbaros Denizciler Derneği’ni ağırladı. Ziyarete BADER Genel Başkanı Ö. Mustafa DÜLGAR, BADER Genel Sekreteri Rıfat M.BALTA ve BADER Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi. TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Usta, Bahadır Aydın, TÜMSİAD Antalya Şube Başkanı Hüseyin Demirezen, TÜMSİAD Kozan Şube Başkanı Fatin Rüştü Dağlı’nın da katılım gösterdiği toplantıda iş dünyası ve denizcilik konuşuldu.

TÜMSİAD’ın yapmış olduğu çalışmalar hakkında BADER yöneticilerini bilgilendiren Dr. Hasan Sert, yurt içinde ve yurtdışında yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi. STK’ların yapmış olduğu çalışmaların önemine değinen Sert, gönüllü olarak yürütülen bu çalışmalar sayesinde birçok alanda önemli hizmetlerin verildiğini söyledi.

Denizcilik hizmetleri ve BADER’in faaliyetleri hakkında TÜMSİAD’ı bilgilendiren BADER Genel Başkanı Ö. Mustafa DÜLGAR, ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirilen denizcilik çalışmaları konusunda bilgi verdi.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Dr. Hasan Sert, BADER Genel Başkanı Ö. Mustafa DÜLGAR’a plaket takdim etti. Ziyaretten ve tanışmış olmaktan memnun olduklarını ifade eden BADER Genel Başkanı Ö. Mustafa DÜLGAR, TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’e plaket verdi.