English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-04-25

TÜMSİAD, Gaziantep Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti

TÜMSİAD, Gaziantep Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti (25.04.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete TÜMSİAD Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici ve Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.

Gaziantep’in ekonomisinden övgüyle bahseden TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert, Gaziantep’in dünyada en hızlı gelişen 10 şehir arasında bulunduğunu, bu başarının yakalanmasında en büyük etkenin de insan gücü olduğunu belirtti.

Gaziantep’in önemli bir ticaret merkezi olduğunu belirten Sert, sanayi ve tarım alanlarında Gaziantep ilinin yatırım yapılabilir bir merkez olduğunu ve Ortadoğu pazarına yakınlığı nedeniyle ticari beklentileri karşılayacak potansiyelde olduğunu belirtti. TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı ve Ortadoğu İş Zirvesi hakkında Konukoğlu’nu bilgilendiren Sert, fuarların şehirler için önemine değindi.

Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu ise Gaziantep’te yapılan sanayi ve ticari çalışmaları değerlendirerek Gaziantep’in son yıllarda özellikle tarım ve sanayi alanlarında oldukça önemli başarılar elde ettiğini ifade etti. Gaziantep’te yapılan fuar organizasyonlarının da bu gelişmeleri desteklediğini belirten Sert, TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı’nın Gaziantep’e ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi.

Görüşmenin ardından Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu, TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’e yöresel bir hediye takdim etti.