English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-04-25

TÜMSİAD, Gaziantep Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

TÜMSİAD, Gaziantep Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti (25.04.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete TÜMSİAD Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici ve Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi. Ziyaret çerçevesinde bir araya gelen TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık Gaziantep’te yapılan çalışmaları değerlendirdi.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Gaziantep ilinin ticari çalışmalarıyla öne çıkan bir il olduğunu ifade ederek, bu çerçevede yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirtti. Gaziantep’te yapılan çalışmaları yerinde gördüklerini belirten Sert, sivil toplum mekanizmalarının bu konuda önemli bir misyon üstlendiğini söyledi.

Bu çerçevede TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı çalışmalarına da değinen Sert, Gaziantep ilinin fuarlar hususunda deneyimli bir il olduğunu ve TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı’nın Gaziantep iline önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Ortadoğu’dan alım heyetlerinin getirilmesi hususunda çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Sert, bu fuar ile Avrupa’dan katılması planlanan yatırımcı ile Ortadoğu’daki yatırımcıyı Gaziantep’te buluşturmayı hedeflediklerini ifade etti.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık yapılan çalışmaları memnuniyetle karşıladıklarını ifade ederek Gaziantep ilinin gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmayı destekleyeceklerini ifade etti.