English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-04-25

TÜMSİAD, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

TÜMSİAD, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ni Ziyaret Etti (25.04.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete TÜMSİAD Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici ve Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Yılmaz, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin gelişim süreci ve yürütülen projeleri ile ilgili TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’e bilgiler verdi.

Ziyaret çerçevesinde TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında Rektör Yılmaz’ı bilgilendiren Dr. Hasan Sert, bir akademisyen olarak akademik çalışmaları desteklediklerini belirtti. Sert, geçen yıl İstanbul’da düzenlenen TÜMEXPO Genel Ticaret Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşen Uluslararası KOBİ Şurası’nda dünyanın önemli kurumlarından gelen akademisyenleri ağırladıklarını ifade etti.

Bu yıl Gaziantep’te yapılacak TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı ile eşzamanlı olarak yapılması planlanan Ortadoğu Zirvesi’nde de değerli akademisyenleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirten Sert, bu çerçevede yapılacak çalışmalar hakkında Rektör Yılmaz’a bilgi verdi.

Prof. Dr. Tamer Yılmaz, nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Dr. Hasan Sert’e plaket takdim etti.