English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-04-09

TÜMSİAD, Hollanda’da Temaslarda Bulundu

TÜMSİAD, Hollanda’da Temaslarda Bulundu (08.04.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert  bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere yaptığı Hollanda gezisinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Dr. Hasan Sert, Hollanda TÜMSİAD Başkanı Rıza Bora, Hollanda TÜMSİAD Sekreteri Mustafa Özmen ve TÜMSİAD Heyeti ile birlikte  Hollanda Büyükelçisi Sadık Arslan’ı makamında ziyaret etti. Büyükelçiye yeni görevinde başarılar dileyen Sert, Büyükelçi Arslan’a çalışmalarının iki ülke milletine hayırlar getirmesi temennilerinde bulundu.

Ziyaret çerçevesinde TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT ve TÜMSİAD Heyeti, Hollanda MÜSİAD Başkanı Ali BEKDUR’u ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulunularak iki ülke arasındaki ticari çalışmalar gözden geçirildi.

Ziyarette TÜMSİAD Heyeti, Özgazi Holding B.v. Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Öztürk’ü ve Oz & Er Food B.v. Yönetim Kurulu Başkanı Behzat Eren’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Akşam yemeğinde iş adamları ile bir araya gelen TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunarak, iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin güçlendirilmesi gerektiğini ifade etti.