English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-03-05

TÜMSİAD, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu’nu Ziyaret Etti

TÜMSİAD, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu’nu Ziyaret Etti (25.02.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve TÜMSİAD Heyeti, Hollanda İstanbul Başkonsolosu Robert Schuddeboom’u makamında ziyaret etti. Ziyarete TÜMSİAD Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Eyüp Topal katılım gösterdi.

Ziyaret çerçevesinde TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında Başkonsolos Robert Schuddeboom’u bilgilendiren TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD’ın Avrupa’daki yapılanması hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne üyeliği konusunda çalışmalar yaptıklarını belirten Sert, ekonomik gelişmelerin siyasi ve sosyal ilişkileri de güçlendirdiğini söyledi.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Hollanda İstanbul Başkonsolosu Robert Schuddeboom daha önce farklı ülkelerde görevler aldığını ama İstanbul’un çok ayrı bir yere sahip olduğunu söyledi. Türkiye’nin ekonomik olarak ciddi atılımlar gerçekleştirdiğini belirten Schuddeboom, iki ülke arasındaki ticari bağları güçlendirmek adına çalışmalarımızı özenle sürdürüyoruz dedi.

Ziyaretin anısında TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Hollanda İstanbul Başkonsolosu Robert Schuddeboom’a plaket takdim etti.