English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-07-23

TÜMSİAD, İzmir Şubesi İftar Programına Katıldı

TÜMSİAD, İzmir Şubesi İftar Programına Katıldı (22.07.2014)

 

TÜMSİAD İzmir Şubesi Geleneksel İftar Programı Swiss Grand Efes Otel`de gerçekleşti. Programa TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT, İzmir Vali Vekili Mustafa HARPUTLU,  İYTE Rektörü Prof. Dr. Mustafa GÜDEN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Dr. Rasim AKPINAR, Çalışma ve İşkur İl Müdürü Kadri KABAK, Torbalı Kaymakamı Aydın MEMÜK, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar GÖRMEZ, Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap OLGUN, İzmir deki STK ların yetkilileri, çok sayıda bürokrat, TÜMSİAD İzmir Şube üyeleri ve İzmirli İşadamları katıldı.

Programda açılış konuşmasını yapan İzmir Şube Başkanı Mehmet CEYLAN Ramazan ayında özellikle İslam coğrafyasında yaşanan acıların son bulması için dua etmemiz gerektiğini, özellikle Gazze de yaşanan son olaylar için İsrail’i en ağır şekilde kınadıklarını ifade etti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT katılımcılara Ramazan ayının hayırlar getirmesini dileyerek yaşanan ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Sert, Ülkemizin istikrardan kaynaklı ekonomik büyümesinin devam ettiğini fakat bununla yetinmemiz gerektiğini, tüm STK’ların ekonomik anlamda birlikte hareket ederek üyeleri ile birlikte güçlenmesi gerektiğini ifade etti.

Programda TÜMSİAD ailesine yeni katılan üyelere üye sertifikaları TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT tarafından takdim edildi.