English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-07-23

TÜMSİAD, Kocaeli Şubenin İftar Programına Katıldı

TÜMSİAD, Kocaeli Şubenin İftar Programına Katıldı (23.07.2014)

 

TÜMSİAD Kocaeli Şubesi ‘İftar ve Kadir Gecesi’ programı Doğu Kışla Gençlik Parkı’nda gerçekleşti. TÜMSİAD Kocaeli Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşen programa TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, KOTO Başkanı Murat Özdağ, Prof. Dr. Saadettin Hülagu ile çok sayıda davetli ve TÜMSİAD üyesi iş adamları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Suriye, Irak ve Filistin`deki çatışmalara değinerek, ‘Dünya Müslümanlarının birçoğunun vahşete seyirci ve tarafsız kalmalarını kınıyor, bu suça ortak olduklarını, bu zulmün yarın onlara da geleceğinin altını çiziyorum. Acımız büyük Ölen Şehitlerimize, Allah`tan Rahmet, kalanlara da sabırlar diliyorum" dedi.

Programda kısa bir konuşma yapan TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, , Filistin`de yaşananlar için, "Filistin`de yaşananlar karşısında bir şeyler yapmak lazım. Büyük Türkiye`yi oluşturmamız gerekiyor. Hem maddi hem manevi değerleri olan Türkiye`yi bizler çalışarak oluşturmak zorundayız. Bu nedenle Kadir Gecesi`nde bu çalışmalara neden olanları tebrik ediyorum. Hepinizin Kadir Gecesi`ni kutluyorum" dedi.