English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-07-09

TÜMSİAD, Tokat’ta Temaslarda Bulundu

TÜMSİAD, Tokat’ta Temaslarda Bulundu (08.07.2014)

 

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert Tokat’ta temaslarda bulundu. TÜMSİAD Tokat Şube Başkanı Sebahattin Cansu ile Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılım gösterdiği temaslarda kamu ve özel sektör kurumlarının temsilcileri ziyaret edildi.

Temaslar çerçevesinde TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Tokat Valisi Cevdet Can`ı makamında ziyaret etti. 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde TÜMSİAD olarak yeni Cumhurbaşkanı adayının milli ve manevi değerlerimize sahip, toplumun her kesimine hitap eden birleştirici, uzlaşmacı ve uzlaştırıcı bir kişi olması gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca seçilecek kişinin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizi hak etmiş olduğu muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için iktidarıyla, muhalefetiyle, halkıyla uyumlu, birlik ve beraberlik duyguları içinde çalışması arzusunda olduğunu belirtti.

Vali Cevdet Can yapılan nezaket ziyaretinden dolayı TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’e plaket takdim ederken Tokat Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine de teşekkürlerini iletti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, temasları çerçevesinde Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında Eroğlu’na bilgi verdi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’e, TÜMSİAD Tokat Şube Başkanı Sebahattin Cansu’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine yapmış oldukları nazik ziyaret için teşekkürlerini iletti. Ziyaret çerçevesinde TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’in bir sonraki durağı Dörtler Kablo oldu. Dörtler Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Aytaç’ı ve Genel Müdürü M. Akif Fındıkçı’yı ziyaret eden Sert, yetkililerden bilgi alarak Türkiye’nin önemli bir süreç geçirdiğini, bu sürecin ekonomiye etkilerinin hissedilebilir olduğunu ve olumlu anlamda Türkiye ekonomisinin güçlendiğini ifade etti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert fabrikayı gezerek üretim aşamaları hakkında bilgi aldı. Fabrika hakkında bilgi aktaran Dörtler Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Aytaç, Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmelerin sevindirici olduğunu ifade etti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert Tokat temaslarının ardından Amasya’ya geçti.