English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2014-09-09

TÜMSİAD GENEL BAŞKANI DR. HASAN SERT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YENİ BAŞBAKANI SAYIN AHMET DAVUTOĞLU`NU TEBRİK EDEN BİR MESAJ YAYINLADI

TÜMSİAD GENEL BAŞKANI DR. HASAN SERT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YENİ BAŞBAKANI SAYIN AHMET DAVUTOĞLU`NU TEBRİK EDEN BİR MESAJ YAYINLADI (21.08.2014)

 

TÜMSİAD GENEL BAŞKANI DR. HASAN SERT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YENİ BAŞBAKANI SAYIN AHMET DAVUTOĞLU`NU TEBRİK EDEN BİR MESAJ YAYINLADI

Dr. Hasan Sert yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Türkiye son 10 yılda siyasi, ekonomik ve kültürel olarak önemli çalışmalara imza atmıştır. Yapılan çalışmalar neticesinde kazanılan başarılarla insanlarımızın ve ükemizin huzuru ve kalkınması hedeflenmiş ve hedeflere emin adımlarla ulaşılmıştır. Ülkemizde yaşanan siyasi istikrar, ekonomik istikrarı beraberinde getirmiş ve ülkemiz kalkınma noktasında önemli seviyelere ulaşmıştır.

Şüphesiz her başarının arkasında gayret ve azim bulunmaktadır.  Sayın Ahmet Davutoğlu gayreti, azmi ve inancı ile ülkemizin son on yılında önemli başarılara imza atmıştır.

Dış politikadaki başarısı ve ülkemize yapmış olduğu değerli hizmetler bu görevi layıkı ile yapacağını ortaya koymaktadır. Bu vesileyle TÜMSİAD olarak, siyasi istikrarımızın mimarlarından olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti`nin 26. Başbakanı Sayın Ahmet Davutoğlu`nu tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.