English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-08-02

Başkan Yaşar Doğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin Düzenlediği İş Dünyası İstişare Toplantısına Katıldı

TUMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin Düzenlediği İş Dünyası İstişare Toplantısına Katıldı. 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin başkanlığında STK başkanlarının katılımıyla düzenlenen "Ekonomi Dünyası İstişare Toplantısı-Güçlü Demokrasi Güçlü Ekonomi Hedef 2023" konulu toplantı yapıldı.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ise, "STK başkanları ile Türkiye'nin yaşadığı sürecin, ekonomi, yatırım, istihdam, gelecekteki fırsatları ve iş birlikleriyle ilgili artan cazibesinin dünyaya anlatılması gerekiyor. Her türlü mecrayı kullanarak dünyada bir seferberlik başlatma kararı aldık." dedi. Bununla ilgili farklı çalışmalar olduğunu, gelecek günlerde, ağustos ayının başında tüm dünyada Türkiye'yi anlatan çalışmalar yapacaklarını söyleyen Zeybekci, hükümetin temsilcisiyle, STK başkanlarıyla beraber ülkeleri ilgilendiren önemli şirketlerin temsilcileriyle bu ülkeleri ziyaret edeceklerini belirtti.

 

Zeybekci, "Türkiye'yi bir daha hatırlatacağız, Türkiye'nin önemini, dostluğunu, fırsatlarını bir daha anlatacağız." dedi.