English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-06-15

Başkan Yaşar DOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKÇİ'yi Ziyaret Etti

   TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri yeni kurulan 65. Hükümette görev alan bakanları tebrik etmek  amacıyla yaptıkları ziyarette 15 Haziran’da Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKÇİ’ye ziyarette bulundular. Genel Başkanımız Yaşar DOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Nihat ZEYBEKÇİ’ı İstanbul’da bulunan Ankara Ekonomi bakanlığında ziyaret etti.

   Yapılan ziyarette ana gündem Sayın ZEYBEKÇİ’nin yeni görevi için tebrik olurken; Genel Başkan DOĞAN,  içerde ve dışarda yaşanan risklere rağmen ülke ekonomisinin 2016 yılında da büyümeye devam ettiğini belirterek ‘’ 2017 yılının yeni reform paketleriyle bir atılım yılı olacağını düşünüyorum. Yeni Kabine üyelerinin ortak çalışmaları bu atılımların koordinesi için en doğru hamle olacaktır’’ dedi.  Konuyla ilgili olarak Bakan zeybekçi; istenen hedeflerin başarıya ulaşması için İş adamları STK’larının da bakanlıklarla çalışmalarını ortak yürütmesi gerektiğini vurguladı.

   Ziyarette Genel Başkan Yaşar DOĞAN'a Genel Sekreter Osman KAPICIOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Geylan, İbrahim Halil KAYGISIZ ve Ankara Şube Başkanı Vahit Ayazoğlu eşlik etti.