English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-08-10

Başkan Yaşar DOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri 15 Temmuz Kalkışmasını kınamak ve milli iradeye destek amacıyla yapılan ziyaretlerin ikincisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş'a gerçekleştirdi.

Başkan DOĞAN, yaşanan kalkışmanın ekonomimizin dirençliliği sayesinde ülkemize zarar veremeyeceğini, Türkiye ekonomisinin gelecek yıllarda da büyümeye devam edeceğini belirterek ‘’Ekonomiyle ilgili çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Ülke ekonomimizin lokomotif şehiri İstanbul'un güzide sakinlerinin milli şuurla, kalkışma gecesi teröristlere  nasıl dur dediği gördük. Şimdi ekonomi üzerinden üstümüze gelmek istiyorlar. Ama bu şuur hem İstanbul'u hem de Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştıracaktır.’’ dedi. Konuyla ilgili olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı TOPBAŞ; "Her ne kadar bizi yıpratmaya çalışsalar da, devletimiz ve aziz milletimiz bu örgüte ve destekçilerine göz açtırmadı. Şimdi STK'larımız daha fazla çalışacak daha fazla üretecektir. KOBİ'lerimiz ekonomik hedeflerimizde önemli roller oynamaya devam edecektir. " dedi.

  Ziyarette Genel Başkan Yaşar DOĞAN'a Yönetim Kurulu Üyeleri Servet Samsama, Yakup KÖÇ, Abdulkadir YILDIZ, Eyüp TOPAL ve İstanbul Şube Başkanı Soner BİBER eşlik etti.