English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-03-02

İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN’den, TÜMSİAD’a Ziyaret

Sayın Vali Vasip Şahin, 4. Leventteki yeni binamızda Genel Başkan Yaşar Doğan’a ziyarette bulundu.

Ziyarette derneğimizin iş dünyasının ahlaki noktalarındaki katkılarına değinen Sayın Şahin ‘’Her noktada değerlerine bağlı, insanlarımızın yetiştirilmesi ve kendini geliştirmesi ülke olarak başarılarımızın sürekliliği için zaruridir. İrfanla yoğurulmuş Anadolu havuzunda, bu kültüre sahip işveren ve çalışanların iş dünyasındaki hamiliğini de, bu minvalde çalışan TÜMSİAD yerine getirmektedir.’’ dedi.

Konuşmaların devamında Ülkemizin her noktasından üye portföyüne sahip derneğimizin geleneklerimizden  aldığı güçten bahseden Genel Başkan Doğan ‘’Bu coğrafyada yaşayan her insanın emeğini değerlendirmeliyiz. Yeter ki bu devlete ve millete hizmet edelim. Önemli olan doğruyu yanlışı tartışmak değil aynı yolda bulunmaktır.’’ dedi.

Ziyaret sonunda İstanbul Valisi Vasip Şahin; Genel Başkan Yaşar Doğan, Genel Başkan Vekili Yakup Köç, Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Nacar, İbrahim Kaygısız ve Murat Gürbüz ve İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini tamamladı.