English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-02-04

Semerkand Vakfı ve Beşir Derneği’nden TÜMSİAD’a Ziyaret

Semerkand Vakfı Genel Başkanı Mustafa Bahadıroğlu ve Beşir Derneği Genel Başkanı Cevdet Şanlı TÜMSİAD’ın 4.Levent’teki yeni yerinde Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulunan Beşir Derneği Başkanı Cevdet Şanlı, Beşir Derneğinin insani yardım faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. TÜMSİAD’ın sosyal sorumluluk alanlarındaki çalışmaları hakkında konuşan Yaşar Doğan ‘’İş adamlarımızın Afrika’dan Uzak Asya’ya ticaret hacmi genişlemekte. Bu coğrafyalarda Beşir Derneğiyle ortak çalışmalar geliştirmek, destek olmak Asrı Saadetin ticaret ikliminin yansıması olacaktır. Kazandığını paylaşan iş adamları kuşağını oluşturmak da zaten dernek olarak bizim temel amaçlarımızdandır.’’ dedi.

Ziyaretin diğer konuğu Semerkand Vakfı Başkanı Mustafa Bahadıroğlu da ‘’ Bizler de TÜMSİAD’ın adaletli, güvenilir iş adamları kuşağından oldukça müsterihiz. Ticareti sadece para kazanmak olarak görmeyip, paylaşma kültürüyle çalışmalarda bulunması da bunun bariz göstergesidir.’’ Dedi.

Ziyaretin sonunda, Mustafa Bahadıroğlu ve Cevdet Şanlı; Yaşar Doğan ve Yönetim Kuruluyla hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini tamamladı.