English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-06-01

TÜMSİAD, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı Ziyaret Etti.

TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri yeni kurulan 65. Hükümette görev alan bakanları tebrik etmek amacıyla 1 Haziran’da Gençlik ve Spor Bakanı Bakanı Akif Çağatay KILIÇ’ı ziyarette bulundu.

Yapılan ziyarette ana gündem Sayın KILIÇ’ın yeni kabinedeki görevi için tebrik olurken; Genel Başkan DOĞAN, ülke gençliğimizin her alandaki başarısı için derneğimizin de yeni hükümette de Gençlik ve Spor Bakanlığı’yla etkileşimde olacağını belirterek ‘’ İş adamları sivil toplum kuruluşu olarak gençlerimizin iş hayatında başarılı olmaları ve ülkemize katma değer sağlamaları için 65. Dönemde de Gençlik ve Spor Bakanlığı ile çalışmalarımızda üzerimize düşenleri yerine getirmeye hazırız’’ dedi. Konuyla ilgili olarak Bakan KILIÇ; gençlerle ilgili hedeflerimizin başarıya ulaşması için iş dünyası sivil toplum kuruluşlarının da bakanlıklarla çalışmalarını ortak yürütmesi gerektiğini vurguladı.

Ziyarette Genel Başkan Yaşar DOĞAN’a Genel Sekreter Osman KAPICIOĞLU, Ankara Şube Başkanı Vahit AYAZOĞLU, Genç TÜMSİAD Başkanı Fatih ÇITAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.