English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-02-09

TÜMSİAD Aydın Şube’den Genel Başkanımız Yaşar DOĞAN’a Ziyaret

TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve Şube Yönetim Kurulu, derneğimizin 4.Levent’teki yeni yerinde Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulunan Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, şubelerinin yeni yönetim kurulu ve 2016 yılı planlamaları hakkında Genel Başkan Yaşar Doğan ile istişarelerde bulundu. Şubelerin 2016 yılı çalışma planlamaları hakkında konuşan Yaşar Doğan ‘’Göreve geldiğim günden bu yana bir yıl geçti. Bu süre zarfında şubelerimizin koordinesi ve gelecek yıllardaki faaliyet planlaması üzerine çalışmalar gerçekleştirdik. TÜMSİAD’ın Genel Merkezden şubelerine kadar ülke refahı ve ekonomisine katkı sağlamasını istiyoruz. Her şubemiz bulunduğu bölgenin istihdam, üretim, ticaret ve hatta sosyal alanlardaki çalışmalarında öncü olmalıdır. Ancak bu şekilde ülkemizin her noktasına ulaşmış ve fayda üretmiş olabiliriz’’ dedi.

Ziyaretin sonunda, Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve Yönetim Kurulu; Yaşar Doğan ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini tamamladı.