English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-03-07

TÜMSİAD DENİZLİ Şubesi Genel Başkan Yaşar DOĞAN’I Ziyaret Etti

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Denizli Şube Başkanı Süleyman Gedik ve Şube Yönetim Kurulu, TÜMSİAD’ın yeni genel merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Yaşar Doğan ile görüştü.

Genel Merkez ve şubelerin çalışma felsefeleri hakkında konuşan Yaşar Doğan “Girişimciliğin Türkiye’de teşvik edilmesi ticaretin gelişmesi adına son derece önemli. TÜMSİAD olarak bizlerin mottosu da aldanmayan ve aldatmayan iş ahlakına sahip iş adamlarını desteklemek’’ dedi.

TÜMSİAD’ın hedeflerinden de bahseden Doğan, TÜMSİAD olarak henüz 10 yıllık geçmişe sahip çok genç bir dernek olmalarına rağmen hedeflerini gelecek 100 yıllar için koyduklarını belirtti. Denizli şubelerinin de bu kapsamda çalıştığını açıklayan Doğan, en öncelikli hedeflerinin süreklilik olduğuna vurgu yaptı.

TÜMSİAD Denizli Şube Başkanı Süleyman Gedik ise ziyaret sırasında şunları söyledi: “Amacımız nitelikli ve büyüme odaklı üyeler kazanmak. Bu noktada her ayın ilk haftasında alanında uzman konuşmacılarla ‘Ayın Konuğu’ programı yapıyor ve üyelerimizin iş hayatına destek oluyoruz. Ayrıca üyelerimizin uluslararası piyasalara açılması için yurt dışında ticari görüşmeler organize ediyoruz.”

Ziyaretin sonunda, Genel Başkan Yaşar Doğan, 2. Bölgeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız, Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, Denizli Şube Başkanı Süleyman Gedik ve Şube Yönetim Kurulu hatıra fotoğrafı çektirdi.