English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-11-29

TÜMSİAD Genel Merkez 1. Bölge Şube Başkanları Toplantısı

TÜMSİAD; Genel Merkez 1. Bölge Şubeleri Toplantısı

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerini kapsayan TÜMSİAD 1. Bölge toplantısı bugün Genel Merkez Binamızda düzenlendi.

Toplantıya Mersin, Elazığ, Gaziantep, Muş, Van, Batman, Adıyaman, Diyarbakır, Adana, Kozan, Siirt, Hatay, Osmaniye, Bitlis ve Şanlıurfa Şube Başkanları, Genel Başkan Yaşar Doğan, Başkan Vekili Mustafa Özbek, Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, 1. Bölgeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Çekici katıldı.

TÜMSİAD’ın şubelerini dört bölgeye ayırmaktaki amaca değinen Genel Başkan Doğan ‘’ Şubelerimizin çalışmalarına odaklanıp ülke ticaretimizi geliştirmek adına bölgesel çapta da çalışmalar yapmaktayız. Bunun ilk adımını 56 şubemizi dört ana grupta ayırarak gerçekleştirmiştik. Şimdi ise her bölgemizin iç dinamiklerine ve potansiyellerine yönelik bölgesel kümelenmeler yapacağız.’’ dedi. Ayrıca şubelerin organizasyon şemalarını da ayrı ayrı inceleyerek, kurumsal kimliklerindeki güçlenmeyi de artırmak istediklerini bildirdi.

Toplantıda 1. Bölgeden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Kömürcü ve Nurcan Erdoğan, 1. Bölge çalışmalarının koordinesi ile ilgili hazırladıkları sunumu gerçekleştirdi.

Bölge toplantılarımızın dördüncüsü iş geliştirme, derneğin eylem planı ve şube hedefleri açısından oldukça verimli gerçekleştirildi.