English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-12-23

TÜMSİAD’ın Avrupa Birliği Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ziyaretleri

TÜMSİAD’ın Avrupa Birliği Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ziyaretleri

TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri yeni kurulan 64. Hükümette görev alan bakanları tebrik etmek amacıyla yaptıkları ziyaretlerde bu hafta Avrupa Birliği Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na ziyarette bulundular.

Genel Başkanımız Yaşar Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ziyaretlerinde Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde ana gündem yeni kabine üyelerini tebrik olurken; Genel Başkan Doğan, yeni kabinenin sivil toplum kuruluşlarıyla ortak faaliyetlerde bulunmasının önemine değindi. Konuyla ilgili olarak Avrupa Birliği Bakanlığı Ziyaretinde Bakan BOZKIR; AB sürecinde işbirliği olanaklarının artması için STK’ların faaliyetlerinin büyük önem taşıdığını söyledi.

Ziyaretlerde Genel Başkan Yaşar Doğan’a Genel Başkan Vekili Mustafa Özbek, Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Servet Samsama,  Ankara Şube Başkanı Vahit Ayazoğlu ve Denizli Şube Başkanı Süleyman Gedik eşlik etti.