English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-12-10

TÜMSİAD’ın Başbakan Yardımcısı Numan KURTULMUŞ ve Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ'ı Ziyaretleri

TÜMSİAD’ın Başbakan Yardımcısı Numan KURTULMUŞ ve Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ'ı Ziyaretleri

TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri yeni kurulan 64. Hükümette görev alan Bakanları tebrik etmek amacıyla yaptıkları ziyaretlerin üçüncü gününde Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a ziyarette bulundular.

Yapılan ziyaretlerin üçüncü gününde de ziyaretlerin ana konusu yeni kabine üyelerini tebrik olurken; Genel Başkan Doğan, Numan Kurtulmuş’u ziyaretinde iş adamları derneklerinin yeni hükümetle neler yapabileceğinin istişaresinde bulundu. Sivil toplum kuruluşlarının ülke politikalarındaki etkinliğine değinen Sayın Doğan ‘’ Milletimizin her zaman yönetimde yer alması ve oluşturulan politikaların da tüm halkımıza dokunabilmesi için sivil toplum kuruluşlarımızın elini taşın altına koyması gerekli. Bizler iş adamları ayağında ülke ekonomimizin kalkınması ve toplumun her katmanına refahın yayılması için yola çıktık; bu minvalde çalışma arkadaşlarımızla yeni kabine üyeleriyle neler yapılabilir istişarelerimizi sürdürüyoruz.’’ dedi.

 

Yönetim Kurulu üyelerimiz; Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un ardından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı da ziyaret ederek temaslarını bitirdi.

 

Ziyaretlerde Genel Başkan Yaşar Doğan’a Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, Başkan Vekili Mustafa Özbek, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Balabanoğlu, İbrahim Halil Kaygısız, Murat Gürbüz, Mevlana Karali, İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ve  Ankara Şube Başkanı Vahit Ayazoğlu eşlik etti.