English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2015-12-09

TÜMSİAD’ın Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Ziyaretleri

TÜMSİAD’ın Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Ziyaretleri

TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri yeni kurulan 64. Hükümette görev alan Bakanları tebrik etmek amacıyla yaptıkları ziyaretlerin ikinci gününde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na ziyarette bulundular. Genel Başkanımız Yaşar Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ziyaretlerinin ikinci gününde Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’yi makamlarında ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerin ikinci gününde de ziyaretlerin ana konusu yeni kabine üyelerini tebrik olurken; Genel Başkan Doğan, 2023 hedeflerinde turizmden ticarete, eğitimden kültüre kadar tüm sivil toplum kuruluşlarının yeni kabineyle koordineli çalışmalarının önemine değindi.

Ziyaretlerde Genel Başkan Yaşar Doğan’a Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, Başkan Vekilleri Mustafa Özbek, Yakup Köc, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Balabanoğlu, İbrahim Halil Kaygısız, Murat Gürbüz, Muharrem Ceylan ve  Ankara Şube Başkanı Vahit Ayazoğlu eşlik etti.