English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-02-11

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER'den, Genel Başkan Yaşar DOĞAN'a Ziyaret

Tokat İli Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, 4. Leventteki yeni dernek binamızda Genel Başkan Yaşar Doğan’a ziyarette bulundu.

Turhal’ın tarım, sanayi ve hizmet sektörlerindeki yatırım olanaklarından bahseden Sayın Bekler ‘’İlçemiz hem bölgeler arası yol güzergâhında bulunması hem de Şeker Fabrikası ve Makine Fabrikasından sağlamış olduğu nitelikli eleman gücüyle tüm sektörler için cazip bir yatırım imkânı sağlamaktadır. Bunların yanında yatırımcılara sağladığımız teşvik sistemimizdeki avantajlarla Turhal’ı ülke ekonomisinde önemli bir noktaya getirmek istiyoruz.’’ dedi.

Derneğimizin başta Tokat olmak üzere İç Anadolu ve Orta Karadeniz’deki üye portföyünün yatırımlarından bahseden Genel Başkan Yaşar Doğan ‘’Bizlerde TÜMSİAD olarak iş adamlarımızın Türkiye’nin her bölgesindeki istihdam, üretim ve yatırım olanaklarını geliştiriyoruz. Bu minvalde Tokat şubemiz de gıda, bilişim, sağlık, eğitim ve inşaat alanlarındaki faaliyetleriyle istihdam ve yatırım imkânlarıyla bölgede ciddi çalışmalar yapmaktadır. ’’ dedi.

Ziyaret sonunda Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler; Yaşar Doğan ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini tamamladı.