English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2016-02-09

UKBA Derneği’nden TÜMSİAD’a Ziyaret

UKBA Derneği Genel Başkanı Ahmet Yıldırım TÜMSİAD’ın 4.Levent’teki yeni yerinde Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Yaşar Doğan’a ziyarette bulunan UKBA Derneği Başkanı Ahmet Yıldırım, UKBA Derneği’nin yurt dışı faaliyetleri hakkında bilgiler verirken ‘’UKBA Derneği olarak gittiğimiz her ülkede kendi kültürümüzü insanlara tanıtmak istiyoruz. TÜMSİAD’ın dünyanın her yerine ulaşan iş adamları ağı da bizlerin ticaret ahlakını tüm insanlara ulaştırmakta, bu noktada iki sivil toplum kuruluşumuz da ortak paydada buluşmaktadır.’’ Dedi.

TÜMSİAD’ın amaçları hakkında bilgiler veren Genel Başkan Yaşar Doğan ‘’İş adamlarımız temelde aldanmayan ve aldatmayan ticaret ahlakıyla hareket etmektedir. Geçmişimizde de İslam kültürünün yayılmasına baktığımızda ahlaklı ve dürüst tüccarlar yaptıkları ticaretle dünyanın her noktasına İslam Kültürünü götürmüş ve tanıtmıştır. UKBA Derneği de bu minvalde bizim paydaşımız olmaktadır. İnanıyorum ki çalışmalarımız geçmişimizden gelen bu ruhu geleceğe taşıyacaktır.’’ dedi.

Ziyaret sonunda Ahmet Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Yaşar Doğan ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini tamamladı.